TEŞEKKÜR
< - Geri Dön Eklenen Yorumlar Yorum Ekle 

                              Okuyucularıma:   

 Ağustos 2011 tarihinde tanısı konularak başlayan tedavim, Ocak 2012 tarihinde Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi Cebeci hastanesinde tamamlanmıştır. Sağlığıma tekrar kavuşmuş olduğum için Ulu Tanrı’ya şükürler ediyorum.                                         

                                                          TEŞEKKÜR 

Beni tekrar sağlığımı kavuşturmak için, 2011 yılı Ağustos ayında Selçuk üniversitesi Meram Tıp Fakültesi’nde büyük bir ihtimamla tedavimi başlatan sayın Doç. Dr..Aynur UĞUR BİLGİN ve akademik ekibine,  işlerini büyük bir titizlik ve maharetle yürüten KİT personeline en içten duygularla teşekkürlerimi sunar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.  

 

                                                                                                       Prof. Dr. Durmuş YILMAZ  

 

 

 

 

 

TEŞEKKÜR  

 

Tedavimin A.Ü Tıp Fakültesi’ndeki kısmını yürüten Sayın Prof. Dr. Meral BEKSAÇ, Sayın Doç.Dr.Nermin TOPÇUOĞLU, Sayın Uzman Doktor Suphi BAŞLAR ile işlerini büyük bir titizlik ve maharetle yürüten KİT personeline en içten duygularımla teşekkürlerimi sunar, sağlık, ,mutluluk ve esenlik dilerim.

                                                                              Prof. Dr. Durmuş YILMAZ

 

 

 

 

                                                                             

 

 

 

 

                                                                  TEŞEKKÜR  

 

Rahatsızlığım ve tedavim süresince çok yakın ve sıcak ilgisini hep yanımda hissettiğim aileme, kardeşlerime, onların ailelerine ve akrabalarıma;  Selçuk Ün.(Konya Ün.) Eğitim Fak.’de çalışan mesai arkadaşlarıma ve Konya başta olmak üzere; Türkiye’nin her yerinden - Ağrı, Erzurum, Gaziantep, Kahramanmaraş, Osmaniye, Adana, Mersin, Antalya, Ankara, İstanbul, Kütahya, Gediz, Uşak, İzmir-beni arayarak geçmiş olsun dileklerini ileten  eş, dost, akrabalarıma ; halen Eğitim Fakültesi Sosyal Bilgiler Anabilim Dalında okumakta  ya da daha önceden okuttuğum ve şimdi yurdumuzun çeşitli köşelerinde öğretmen olarak çalışmakta olan  öğrencilerime en içten duygularla teşekkürlerimi sunar, sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim.

                                                                                     Prof. Dr. Durmuş YILMAZ

 

 

 

 

 

 

 

 

< - Geri Dön

ÖZ GEÇMİŞ
İLETİŞİM
ZİYARETÇİ DEFTERİ
DİĞER BAĞLANTILAR
ANASAYFA
Vefat ve Teşekkür
GERİ DÖN
Ziyaretçiler
Toplam :   1695194
Bugün :   146
Aktif :   146

Örnek Köy


Anasayfa | Makalelerim | Kitaplarım | Güncel | Anketler | Yazılarım | Tartışalım | İletişim | Ziyaretçi Defteri | Öz Geçmiş

Web Tasarım: www.linearyazilim.com