ERMENİSTAN KAÇAKLARI
< - Geri Dön Eklenen Yorumlar Yorum Ekle 

ERMENİSTAN KAÇAKLARI

   Ermenistan Hükümeti, Türkiye'ye karşı halkının nefretini canlı tutabilmek için elinden geleni yapıyor. Fransa başta olmak üzere bir kısım Avrupalı devlet de bunlara yardımcı oluyor. El birliği içinde Türkiye'ye sövüyorlar, hakaret ediyorlar. Bizim ceza yasamızda 301. madde var. Bu madde Türklüğü koruyor. Nasıl koruyorsa! Hakaret ve iftira edenler Nobel ödülü alıyor! Neyse biz konumuza dönelim. Fransa Meclisi bir yasa teklifini kabul etti. Buna göre "Ermeni Soykırımı yoktur" diyenler 1 yıl hapis ve 45 Bin Avru para cezası ile cezalandırılacaklar. Bizim bir kısım medya şöhretli Ermeni dostu yazarlarımızda şafak attı. Hemen koro halinde Fransa'nın yanlış yaptığını söylemeye başladılar. İşte burası çok ilginç. Çünkü bu malum kadro ( İçlerinde 1 tane bile tarihçi yoktur) yıllardan beri "Türkiye tarihi ile yüzleşsin.Ermenilerin çektiği acıyı anlasın.Onların duygularını anlasın." türünden bir nakaratı tekrar edip duruyorlardı. Fransa da onların bu görüşlerine destek veren bir karar aldı. Sevinmeleri gerekmez mi? Hayır, sevinemediler. Zira başlarına geleceği biliyorlar. Ermenistan devletini Türkiye'ye karşı kışkırtırken Türkiye'de kaçak olarak çalışan 70 Bin civarında Ermenistan vatandaşı olduğunu her halde kimse bilmiyor sanıyorlardı. Bir kısım yazar ve bu arada AKP'li Yaşar Yakış bunları dile getirince birden işin farkına vardılar. 70 Bin kaçak Ermeni Türkiye'ye gelmiş, iyi kötü bir iş bulmuş ve çalışıyor, ekmeğini kazanıyor. Kazandığı parayı Ermenistan'a gönderiyor. Ermenistan'a vergi ödüyor, Koçaryan da bu vergilerle kitap bastırıp Türkiye'ye hakaretler ediyor. Ne güzel bir tezgâh! Peki Türkiye, bu kaçakları, büyük çoğunluğu İstanbul'da, toplayıp Ermenistan'a yollarsa ne olur? Açlıktan nefesi kokan Ermenistan yurttaşlarına 70 Bin ilave olur. Türkiye'ye sövenlerin sayısı biraz daha artar. Fakat Türkiye'ye hakaret karınlarını doyurur mu? İşte orasını düşünmek lazım.
    Türkiye'de 70 Bin yurttaşın kaçak olarak çalışacak. "Türkiye sınırını açsın, yoksa biz açlıktan ölürüz", diyeceksin, sonra da Türkiye'ye düşmanlık edeceksin! Eskiler böyle durumlarda "Güldürmeyin İnsanı." derlerdi. Söylenecek başka söz var mı? Ne dersin Baskın Hoca, ya da Bay Dink? Nobelli yazarımız da bir cevap verse!

< - Geri Dön

ÖZ GEÇMİŞ
İLETİŞİM
ZİYARETÇİ DEFTERİ
DİĞER BAĞLANTILAR
ANASAYFA
Vefat ve Teşekkür
GERİ DÖN
Ziyaretçiler
Toplam :   1695157
Bugün :   109
Aktif :   109

Örnek Köy


Anasayfa | Makalelerim | Kitaplarım | Güncel | Anketler | Yazılarım | Tartışalım | İletişim | Ziyaretçi Defteri | Öz Geçmiş

Web Tasarım: www.linearyazilim.com